Ukončení pohárových ambicí

01.05.2012 21:31

Dnes jsme odehráli poslední pohárový zápas této sezony . A že bylo na co koukat :-)  Ale abych to uvedl na pravou míru , po vzoru našich prvoligových klubů rozhodlo naše vedení ,že se musíme soustředit pouze na jeden cíl a tím je bezesporu postup mezi elitu malé kopané v našem regionu ( rozuměj 5.liga) . Tomu jsme podřídili i přípravu na tento pohárový zápas . A věřte ,že byla opravdu důkladná . Za všechny bych si dovolil uvést příklad našeho el capitano , který  se v rámci tréninku obětoval a těsně před zápasem absolvoval tvrdý několikakilometrový výšlap jež byl zakončen jistě smysluplnou debatou o následujícím utkání . To že obětoval svůj drahocenný čas pro dobro týmu mu budiž ke cti . Na zápas dorazil s nově nabytými zkušenostmi , sice o několik minut později ,ale co  ,hlavně, že bylo z čeho čerpat. Soupeř byl tímto velmi zaskočen , což bylo zřejmé i z jeho výkonu a první gól vstřelil až ve 2. minutě zápasu. Celý náš tým byl plně koncentrován a plnil danné cíle bez jakýchkoli problémů , takže stav utkání po cca 20 minutách 0:4 plně odpovídal zadání soustředit se na postup do vyšší ligy . No menší problém nastal ve chvíli kdy dorazil el Capitano s novými zkušenostmi a začal se průběh zápasu zcela měnit a hra byla plně v naší režii , tomu odpovídal i stav utkání v poločase , 0:7 . Pravda v druhém poločase jsme trochu polevili a dovolili soupeři dát nám šanci. Nicméně v rozhodujících chvílích jsme soupeře podrželi a velkou snahou našich hráčů jsme nedovolili žádné překvapení , dokázali jsme soupeři pojistit jeho náskok.  Takže mám-li shrnout dnešní zápas tak asi jen několika slovy . Cíle vytyčené na začátku utkání jsme splnili na výbornou , přes menší potíže v průběhu utkání jsme se dokázali přenést s lehkostí sobě vlastní a svým způsobem jsme soupeře poněkud zaskočili. Z naší strany bylo výborné hlavně to ,že se soupeř v žádném okamžiku nemusel bát o výsledek . A to si myslím ,že je velmi pozitivní a i z tohoto důvodu k nám jistě budou všichni velice rádi jezdit . Shrnuto a podtrženo , jsme výborní hostitelé a víme co se sluší a patří :-) Sportu zdar a fotbalu zvlášť :-)